logo

TEMEL DİN EĞİTİMİ

 • TEMEL DİN EĞİTİMİ


  ÖZEL NURTOPU ANAOKULU; İSTANBUL'UN EN KALİTELİ VE NİTELİKLİ DEĞERLER EĞİTİMİ VEREN OKUL ÖNCESİ (anaokulu) EĞİTİM KURUMUDUR.

  İstanbuldaki Anaokulları arasında yer alan, Beylikdüzündeki ve Büyükçekmecedeki Anaokulu şubeleri ile siz değerli velilerimize hizmet vermeye çalışan Nurtopu Anaokulu'nda çocuklarımıza temel din eğitimi de verilmektedir.

  Bu kapsamda çocuklarımıza;

  -Başlıca değerler eğitimi olmak üzere,

  ayrıca;

  -Peygamberler hayatı,

  -Adaplar (yemek yeme adabı, su içme adabı, tuvalete girip çıkma adabı, telefonda konuşma adabı, yolda yürüme adabı),

  -Mahreçler,

  -Sureler,

  -Hadisler,

  -Esma-ül hüsna

  gibi dinin temelini oluşturan kavramlar hususunda eğitim ve öğretim verilmekte olup, bu eğitimin içeriğinde yer alan adaplarla çocuklarımıza gündelik hayatta nasıl oturmaları kalkmaları, nasıl yemek yemeleri gibi görgüye dayalı kurallar hususunda eğitim ve öğretim hizmeti sunulmaktadır.

  İstanbuldaki Anaokulları arasında yer alan, Beylikdüzündeki ve Büyükçekmecedeki Anaokulu şubeleri ile siz değerli velilerimize hizmet vermeye çalışan Nurtopu Anaokulu olarak biz çocuklarımızı bu kapsamda Türkiye Cumhuriyeti Devletinin temeli olan laiklik çerçevesinde temel dini bilgilerle donatarak geleceğe sağlıklı bir birey olarak hazırlamaya çalışıyoruz.

  Temel din eğitimi hususunda detaylı bilgi için bizzat kurucumuz Fatma ÇEBİ ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz. 0 533 681 28 23

 TEMEL DİN EĞİTİMİ